Viral Hepatit

VİRAL HEPATİT ÇALIŞMA GRUBU

 

BAŞKAN:

 

 

Dinç Dinçer

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi

dinc@akdeniz.edu.tr

BAŞKAN YARDIMCISI:

 

 

Suna Yapalı

Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi

sunayapali@yahoo.com

SEKRETERLER:

 

 

Ebubekir Şenateş

Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi

ebubekirsenates@yahoo.com;ebubekirsenates@gmail.com

Hale Gökcan

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi

halesumer@yahoo.com

ÜYELER:

 

 

Ahmet Gürakar

Johns Hopkins Hospital 

agurakar@gmail.com

Aliye Soylu

Dr Sadi Konuk Hastanesi 

aliyesoylu@superonline.com,asoylu2@hotmail.com

Arif M. Coşar

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi

arif@doctor.com

Aslı Çiftçibaşı Örmeci

Haseki EAH 

aslic79@yahoo.com.tr

Ayşe Kefeli

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi

aysekefeli@hotmail.com

Cihan Yurdaydın

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Cihan.Yurdaydin@medicine.ankara.edu.tr

Enver Üçbilek

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi

enucbilek@hotmail.com,enucbilek@mersin.edu.tr

Esin Korkut

Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi

esinkorkut@hotmail.com

Fatih Güzelbulut

SBÜ Haydarpaşa Numune Hastanesi

fguzelbulut@hotmail.com

Fatih Karakaya

Ankara Üniversitesi Üniversitesi Tıp Fakültesi

mfkarakaya@yahoo.com

Fatih Oğuz Önder

Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi

OGUZ.ONDER@gmail.com,fatih.onder@acibadem.edu.tr

Figen Gürakan

Amerikan Hastanesi 

figeng@amerikanhastanesi.org

 

Funda Yılmaz

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

funda.yilmaz@ege.edu.tr - 0 532 643 76 87

Hakan Dursun

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi

hadursun@hotmail.com

Halil Haldun Emiroğlu

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

haldunemiroglu@hotmail.com;haldunemiroglu@gmail.com

Hüseyin S. Göktürk

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi

savasgokturk@yahoo.com

İlker Turan

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

ilkerturan@gmail.com

Kemal Yıldız

Medıcana Internatıonal Hastanesi

kemalyildiz571@gmail.com

Kendal Yalçın

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi

kendalyalcin@hotmail.com

Levent Doğanay

Ümraniye EAH

ldoganay@hotmail.com

Mehmet Demir

Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi

drmehmetdemir@yahoo.com

Murat Aladağ

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi

murat.aladag@hotmail.com

Mustafa Altındiş

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi

maltindis@hotmail.com,maltindis@gmail.com

Mustafa Torun

Medigün Hastanesi

mtorun3@mynet.com;mtorun3@gmail.com

Müjdat Zeybel

Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi

mzeybel@ku.edu.tr

Nilay Danış

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

nilaydanis17@gmail.com

Nuray Yazıhan

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

nurayyazihan@yahoo.com,nyazihan@ankara.edu.tr

Nurettin Tunç

Gazi Yaşargil EAH

nurettintunc77@mynet.com

Orhan Sezgin

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi

drorhansezgin@gmail.com;orhansezgin@mersin.edu.tr

Osman Cavit Özdoğan

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi

osmanozdogan2000@gmail.com

Ramazan İdilman

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Ramazan.Idilman@medicine.ankara.edu.tr

Salih Boğa

Şişli Etfal EAH

salihboga@yahoo.com

Selim Gürel

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi

gurels@uludag.edu.tr

Seren Özenirler

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

serenozenir@yahoo.com

Sezgin Vatansever

Katip Çelebi EAH

Sezgin Vatansever

Şule Poturoğlu

Haseki EAH

sulepot@mynet.com

Ümit Akyüz

Fatih Sultan Mehmet EAH

umitakyuz@yahoo.com

Emel Ahıshalı Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi

emelahıshali@hotmail.com

Elife Eraslan

Yıldırım Beyazıt EAH elifeeraslan@gmail.com

Hayretdin Köklü

Hacettepe Üni.Tıp Fak.Has. hayretdink@gmail.com

A.Emre Yıldırım

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi draemreyildirim@gmail.com

Mithat Bozdayı

Hepatoloji Enstitüsü Ankara Üniv. bozdayi@medicine.ankara.edu.tr

Fatih Eren

Marmara Üni. Tıp fak.  fatiheren@marmara.edu.tr

Fehmi Ateş

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi drfehmiates@hotmail.com

Nafiye Urgancı

Şişli Etfal  EAH nafiyeurganci@yahoo.com

Hale Gökcan

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi halesumer@yahoo.com

Roni Atalay

Sağlık Bilimleri Üni.Ümraniy EAH roniatalay@gmail.com

Ayhan Balkan

Gaziantep Üniv.Tıp Fakültesi dr.ayhanbalkan@hotmail.com

Barış Demir

Memorial Ataşehir drdemir62@gmail.com

Makbule Eren

Eskisehir Osmangazi Üni.Tıp Fak  makbule99@yahoo.com

Alper Yurci

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi alperyurci@yahoo.com

Sencan Acar

Memorial Ataşehir Has. sancanacar@yahoo.com,sencanacar@gmail.com

Serkan Öcal

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi serkanocal75@yahoo.com

Gökhan Kabaçam

Güven Hastanesi gokhankabacam@yahoo.com

Yasemin Balaban

Hacettepe Üni.Tıp Fak.Has. yhbalaban@gmail.com , ybalaban@hacettepe.edu.tr 

Talat Ayyıldız

19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi talatyy@gmail.com

Serkan Yaraş

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi drserkan1975@hotmail.com

Erkin Öztaş

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi erkinous@yahoo.com

Ayşegül Özakyol

Eskişehir Osmangazi  Üniversitesi Tıp Fakültesi ahozakyol@yahoo.com

Cem Aygün

Acıbadem Hastanesi Taksim caygun1@yahoo.com

Feyza Gündüz

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi drfgunduz@yahoo.com

Meral Akdoğan

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi akdmeral@yahoo.com

Yücel Üstündağ

Bülent Ecevit Üniversitesi Üniversitesi Tıp Fakültesi yucelustundag@yahoo.com.tr  

Remzi Adnan Akdoğan

Recep Tayyip Erdoğan Üni.Tıp Fakültesi remziadnan@yahoo.com

Abdüllatif Şirin

İMÜ Göztepe drabdullatifsirin@gmail.com

Feruze Yılmaz Enç

Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi feruzey@yahoo.com

Canan Alkım Alataş

Şişli Etfal EAH alkimca@hotmail.com

Hüseyin Alkım

Şişli Etfal EAH alkim65@gmail.com

Ali Rıza Çalışkan

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi

komamir308@gmail.com

Şükran Köse

Sağlık Bilimleri Üni.Tepecik EAH,

sukrankose@yahoo.com

Yüksel Şeçkin

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi yuksel_seckin@hotmail.com

Yasin Furkan

Çağın Malatya EAH  yafur@hotmail.com

Yahya Atayan

Çağın Malatya EAH  yahyaatayan@hotmail.com

Bülent Değertekin 

Acıbadem Hastanesi degertekinb@hotmail.com